Не виключно, що буде новий великий наступ російських військ у Луганській області. Оскільки ворог має достатньо живої сили, якою закидує позиції і потроху йде вперед.

Про це повідомив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі телемарафону.

«Все може бути, бо це війна з величезним ворогом. Все ж таки 140 мільйонів - це потужний запас в резерві. Так, це непрофесійні солдати, але все одно їх дуже багато. На сьогодні найбільша проблема полягає в тому, що їх дуже багато. Немає такої яскравої тактики чи стратегії у ворога. Вони просто завалюють наші позиції тілами і кількість так потроху просуваються вперед», - розповів Гайдай.

При цьому він зазначив, в Луганській області хоч і важка ситуація, але повністю контрольована українськими Силами оборони.

«І якщо з боку Донецької області, в Білогорівці нашими захисниками міцно тримаються позиції, то на Сватівсько-Кремінському напрямку крок за кроком українські військові мають успіх», - додав Гайдай.

Як писав «Вголос», за оцінками експертів ISW (Інституту війни), росія може провести кілька етапів наступальних операцій, результатом яких стане повне захоплення Донецької та Луганської областей. Проте малоймовірно, що окупанти зможуть утримати позиції.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ