Голова Мелітопольської міської ради Іван Федоров закликав мешканців Запорізького регіону евакуюватись на території, підконтрольні Україні. Дії окупантів викликають серйозні побоювання через реальну загрозу атомної аварії на АЕС в Енергодарі.

Рашисти завезли до Мелітополя десять мобільних лабораторій. Про це чиновник розповів в ефірі національного телемарафону UA Разом. 

«На нашу думку, вони це роблять, щоб урятувати »своїх« у разі катастрофи на станції. Тому що сьогодні всі розуміють: Україна не контролює процеси на АЕС, а що в голові в армії окупантів – нікому не відомо», – зауважив Федоров.

Він також зазначив, що звернення України до міжнародних організацій, які мають захищати та ухвалювати реальні рішення для запобігання масового ураження населення радіацією, залишаються без відповіді. Влада не може забезпечити мешканців окупованого Мелітополя та інших міст Запорізької області необхідними засобами захисту, бо ворог, як і раніше, відмовляється відкривати гуманітарний коридор.

Раніше «Вголос» повідомляв, що в Україну повернули 541 загиблого військового, серед яких і захисники захопленого російськими військами міста-Героя Маріуполя.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ