Жертвами буревію у Львові ввечері 1 серпня стало двоє молодих людей. Трагедія сталася в Стрийському парку. Через падіння дерева загинули 20-річний курсант Академії сухопутних військ та 18-річна дівчина, які сиділи на одній лавці.
Що сталося
У Львові 1 серпня увечері у Стрийському парку загинули двоє молодих людей.
Так, надвечір в місті розпочалася буря та злива. Буревій у Стрийському парку повалив дерево, яке впало на молоду пару, 20-річного хлопця і 18-річну дівчину, що сиділи на лавці. В результаті отриманих травм вони померли на місці.
![Стрийський парк, трагедія, дерево](/uploads/media/65/1d/651da162f9528f250a4ccd451e58d0ab_w960.jpg)
Особи загиблих вже встановлено
Відомо, що загиблим хлопцем виявився курсант Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Андрій Свояк. Юнак навчався на факультеті ракетних військ та артилерії і перебував на контрактній службі.
Про це у фейсбук повідомив начальник академії Павло Ткачук.
За його словами, хлопець проживав за межами навчального закладу й у вільний від служби та навчання час перебував на відпочинку у Стрийському парку разом із дівчиною, яка, на превеликий жаль, також загинула.
«Висловлюю щирі співчуття матері загиблого Наталії Миколаївні, батькові Русланові Івановичу, сестрі Аліні, всім його рідним, близьким й товаришам по службі, а також рідним й близьким загиблої дівчини», - йдеться у повідомленні.
Батьки курсанта мешкають у Білій Церкві. І, за інформацією на 12.00 1 серпня, мають намір поховати сина у Козятинському районі Вінницької області, де він народився.
![](/uploads/media/bf/83/bf8311f6fe10892c8524463b28f66c63_w960.jpg)
Деталі трагедії
Як стало відомо «Вголосу» з власних джерел, молоді закохані мали того вечора побачення неподалік фонтану з лебедями у Стрийському парку. Досі на міс ці трагедії лежать квіти, які подарував юнак своїй коханій.
![Стрийський парк, трагедія, дерево](/uploads/media/e4/90/e490195908d829387b9f6e3ec535b237_w640.jpg)
Свідком трагедії стала випадкова перехожа. Вона ж викликала рятувальників та провела їх на місці трагедії. На жаль на момент, коли їх знайшли, допомогти неможливо було вже нічим.
Як повідомили в поліції Львівської області, за фактом трагедії відкрито провадження за частиною 1 статті 115 ККУ «Умисне вбивство» з приміткою «нещасний випадок».
Чому впало дерево
У міськраді зараз стверджують, що жодних передумов аби дерево впало, не було: воно не мала ні пошкоджень, ні дефектів. За словами начальниці управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради Олександри Сладкової, вочевидь у дерево, яке росло поруч, вдарила блискавка, воно розлетілося на друзки й одна гілка зламала сусідній клен гостролистий. І вже цей клен поховав під собою молоду закохану пару.
«В цьому місці, де сталася трагедія, пошкоджено п'ять дерев», - стверджує чиновниця.
Читайте більше новин від ІА Вголос за посиланнями:
-
У Центрі Львова біля оперного трамвай протаранив автомобіль (відео) -
Наслідки негоди у Львові: повалені дерева та знеструмлені будинки
ІА "Вголос": НОВИНИ