«В Україні багато людей, які представляють групові інтереси, матеріальні інтереси, у зв'язку з цим вони зі зрозумілих причин хочуть перешкоджати роботі НАБУ», - сказав Х. Мінгареллі в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».
На запитання, чи є люди в українській владі, які протидіють роботі НАБУ, посол уточнив: «Звичайно, вони всюди. Вони працюють у Раді, в уряді, вони представлені і в громадянському суспільстві, також вони представлені і в українських медіа».
Дипломат зазначив, що таке опір роботі Бюро пов'язаний з його професійною діяльністю. «НАБУ розслідує справи, в яких задіяні високопосадовці. Якщо, приміром, я був би дуже багатим українцем, який роками крав гроші: з моменту, як Україна отримала незалежність, - то я б не хотів, щоб НАБУ був ефективним і дієвим органом. Я б робив все для того, щоб певним чином протидіяти його діяльності», - додав Х. Мінгареллі.
ІА "Вголос": НОВИНИ