Росія потрапила у санкційне оточення, яке з часом буде стискатися.

Про це повідомив очільник Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба у сьогоднішньому відеозверненні, пише Уніан.

Відомо, що напередодні Кулеба провів зустріч з президентом США Джо Байденом у Варшаві. Також на зустрічі були міністр оборони України Олексій Резніков, державний секретар США Ентоні Блінкен і міністр оборони США Ллойд Остін.

Так, міністр закордонних справ України особисто поговорив з Блінкеном, а Резніков обговорив з Остіном «конкретні наступні кроки з розвитку нашої взаємодії».

«По-перше, звісно говорили про санкції. Нещодавно Сполучені Штати ухвалили санкції, але над новими санкціями вже працюємо. І я порушив питання закриття російських портів - американських та європейських портів для російських кораблів та вантажів. Ми говорили про те, щоб застосовувати індивідуальні санкції не лише проти російських олігархів, але і проти найближчого оточення Путіна (президент РФ Володимир Путін - Ред.), проти всіх політичних фігур Російської Федерації, тому що вони всі є частинами його агресивної машини», - розповів Кулеба.

Також очільник відомства зазначив, що зараз росія знаходиться у санкційному котлі і так триватиме до тих пір, поки Україна не переможе у війні.

«Я можу впевнено зараз сказати, що Росія потрапила у санкційне оточення, можна сказати у санкційний котел, і цей котел найближчими днями, тижні, і місяці буде лише стискатися коштом великих гучних рішень, які в усіх на слуху, але також коштом маленьких, але дуже кропітких і чітких рішень їх закручування подальших гайок. І так триватиме до тих пір, поки ми не переможемо у війні, і Росія не заплатить за всі свої злочини, вчинені проти України», - додав міністр.

Читайте також:

ІА "Вголос": НОВИНИ