Окупанти вдарили по морському торговому порту в Одесі менш ніж за добу після досягнутих у Стамбулі домовленостей щодо експорту українського зерна.

Кремль завжди знайде шляхи, як не виконувати своїх обіцянок. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з делегацією з американського Конгресу, що прибула 23 липня до Києва.

Як інформує сайт глави держави, Зеленський провів зустріч із делегацією Палати представників Конгресу Сполучених Штатів Америки на чолі з головою Комітету з питань збройних сил Адамом Смітом.

Зокрема, Зеленський поінформував американських конгресменів про велику кількість ракетних ударів, завданих сьогодні російськими військами по Україні. Зокрема, про російські «Калібри», якими агресор вдарив сьогодні по території Одеського порту.

Глава держави наголосив, що це відбулося менш ніж за добу після досягнутих у Стамбулі домовленостей щодо експорту українського зерна.

«Це свідчить лише про одне: хоч би що говорила й обіцяла Росія, вона знаходитиме шляхи, як цього не виконувати. Геополітично, зброєю, криваво або ні, але в неї є декілька векторів, як вона завжди діє», – зазначив Зеленський.

Це одна з причин, заявив президент України, чому наша країна за жодних обставин не може погодитися на сценарій із «заморожуванням» війни. За словами Зеленського, для України вкрай необхідно мати змогу робити відповідні кроки з деокупації українських територій.

Глава держави також відзначив важливість візиту конгресменів, який є вагомим сигналом підтримки України, її суверенітету й територіальної цілісності.

«Цінуємо допомогу Сполучених Штатів у захисті нашої території, нашої землі й українського народу. Я хотів би подякувати за лідерську позицію Сполучених Штатів Америки президентові Байдену та Конгресу США, де ми маємо важливу двопалатну й двопартійну підтримку», – наголосив Зеленський.

Нагадаємо, що сьогодні вранці, 23 липня, російські окупанти завдали ракетного удару по порту в Одесі. Відомо, що ворожа ракета цілилась саме туди, де зберігалось зерно.

Додамо, в ООН засудили ракетний удар по порту в Одесі, який скоїла російська армія сьогодні вранці, 23 липня.

 

 

ІА "Вголос": НОВИНИ