Причиною переходу росії до тактики масованого використання надзвукових протикорабельних крилатих ракет є відмова від застосування авіації, яка зазнає втрат.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у розмові з головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі поінформував, що щоденно ворог випускає від 10 до 14 крилатих ракет по обʼєктах цивільної інфраструктури.

«Останнім часом росія вдається до тактики масованого використання надзвукових протикорабельних крилатих ракет типу Х-22 по зазначених обʼєктах. Так, минулої доби по Кременчуцькому нафтопереробному заводу противник застосував 12 крилатих ракет, дві з яких вдалося збити з ПЗРК »Стінгер«. Однією з причин переходу противником до цієї тактики є відмова від застосування авіації, яка несе великі втрати», – написав Залужний.

Під час телефонної розмови генерал Міллі також запитав, що для Залужного означає перемога.

«Це насправді важливе питання. Для мене перемога – це знищення ворога, який знаходиться на нашій землі, і звільнення всіх захоплених ним територій», – відповів на питання Головнокомандувач ЗСУ.

Крім того, Залужний розповів про оперативну обстановку, яка, за його словами, залишається складною.

«Однак наш настрій бойовий, і ми націлені лише на Перемогу», – наголосив Залужний.

Головнокомандувач ЗСУ висловив вдячність народу та уряду США за надану допомогу.

«Ми ведемо суворий облік та контроль за використанням наданих матеріальних засобів. Ми готові поділитися всіма матеріалами з Посольством Сполучених Штатів, щойно воно повернеться до України», – наголосив Залужний.

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ