У понеділок, 7 лютого, САП і НАБУ скерували до суду справу щодо народного депутата, який разом зі спільниками привласнив понад 93 млн гривень «Укрзалізниці».

Схему зловмисник організував ще з вісьмома особами.

Про це інформує пресслужба Національного антикорупційного бюро України.

Слідство встановило, що упродовж грудня 2015 – березня 2017 років філія «Центр забезпечення виробництва УЗ» закупила стрілочну продукцію за суттєво завищеними цінами. Закупівлі відбувалися не у виробника, а через дві компанії-посередниці. Бенефіціарним власником однієї із них є нардеп.

«Укрзалізниця» зазнала збитків на суму в розмірі 93 мільйони 280 тисяч гривень. Учасники корупційної схеми розподілили кошти між собою.

Причетним до схеми особам у січня 2019 року повідомили про підозру. У жовтні того ж року до списку підозрюваних потрапив і народний депутат, який організував схему.

Як писав «Вголос», у заволодінні коштами підозрюють нардепа Ярослава Дубневича зі Львівщини. 31 жовтня 2019 року подання Генпрокуратури про притягнення Дубневича до відповідальності підтримала Верховна Рада.

2 листопада його взяли під варту з можливістю внести заставу в розмірі 100 млн гривень. Згодом суму зменшили до 90 мільйонів. 8 листопада Дубневич вийшов із СІЗО.

Також ми повідомляли, що Антикорупційний суд відмовив у пом’якшенні запобіжного заходу Ярославу Дубневичу.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ