Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише Антикорупційний моніторинг Львівщини.

Нагадаємо, у березні 2017 року товариство з обмеженою відповідальністю «Перфект Люкс» зареєструвало право оренди на земельні ділянки площею 0,8 га та 0,16 га по вул. Перфецького, 2 у м. Львові. Після цього на цій ділянці забудовник розпочав будівництво споруди змішаного використання із житловими приміщеннями та об’єктами господарського обслуговування, а також прибудованими автопарковками зі знесенням існуючих будівель та споруд. Та, виявляється, аби забезпечити функціонування такого об’єкту необхідно демонтувати автомийку, що розташована напроти новобуду на вул. С. Боткіна, 36. Лише це дозволить створити належну транспортну розв’язку, що відповідатиме державним будівельним нормам та стандартам.

«Вочевидь, не бажаючи витрачати додаткові кошти на викуп земельної ділянки, де уже декілька років успішно функціонує автомийка, забудовник починає незаконно спричиняти тиск на орендаря автообслуговуючого підприємства Гірняка Б. Я. Виявляється у травні цього року директор ТзОВ «Перфект Плюс» Яблонський М. В. надсилає підприємцю офіційний лист із незаконною вимогою прибрати електричний кабель з їхнього будівельного майданчика, у зв’язку із необхідністю проведення будівельних робіт. Ба-більше, у разі невиконання такої вимоги забудовник пригрозив самовільно відключити кабель електропостачання, що веде до автомийки», - йдеться у повідомленні Антикорупційного моніторингу.

Неважко здогадатись на що розраховує забудовник – у разі відключення від електропостачання ведення підприємницької діяльності з обслуговування автомобілів стане неможливим, відтак підприємець сам захоче практично за безцінь позбутись автомийки. Втім такі погрози пана Яблонського є незаконними, адже підприємець, який користується мийкою, має усі належні дозвільні документи на приєднання до електричних мереж електроустановок ПрАТ «Львівобеленерго» та затверджену схему прокладання електрокабеля до автомийки.

Незаконні дії забудовника підтверджує і звернення підприємеця до ПрАТ «Львівобеленерго» щодо наявності у третіх осіб права на відключення автомийки від електропостачання. Згідно з офіційною відповіддю, «ПрАТ «Львівобеленерго» не надавало третім особам дозволу (доручення) на припинення (відключення) від електромережі авто мийки, за адресою м. Львів, вул. С. Боткіна, 36».

Нагадаємо, умови припинення або обмеження постачання електричної енергії передбачені в розділі 7 «Правил користування електроенергією», затверджених постановою НКРЕ від 31.07.1996р. №28 зі змінами та доповненнями. А це означає, що дії забудовника – ТОВ «Перфект Люкс» підпадають під ознаки протиправних кримінальних правопорушень, як самоуправство та протидія законній господарській діяльності. Аби захистити свої права підприємець вже звернувся до суду.

«Вже зареєстровано заяву про вчинення злочину посадовими особами ТзОВ «Префект Плюс» за ознаками кримінальних правопорушень передбаченими статями 206 та 356 КК України. Наразі розпочато досудове розслідування. Вважаємо не допустимим з боку забудовника вчинення таких протиправних дій», - Марія Юнко, адвокат користувача автомийки.

ІА "Вголос": НОВИНИ