За минулу добу 22 мігранти з Близького Сходу за підтримки білоруських спецслужб намагалися форсувати польсько-білоруський кордон.

Про це інформує у твіттері Прикордонна служба Польщі.

“Вчора, 29 грудня, польсько-білоруський кордон намагалися нелегально перетнути 22 особи. На відрізку, що охороняється прикордонною заставою у Черемсі, білоруські служби пошкодили загородження й осліплювали польські патрулі лазерами”, - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на прикордонному відрізку, що охороняється прикордонною заставою у Мєльніку, 10 іноземців намагалися перетнути кордон, використовуючи дерев’яну кладку.

Як «Вголос» писав, Польща та країни Балтії звинувачують Білорусь та РФ у гібридній агресії із застосуванням штучно створеного міграційного потоку на кордоні. Від початку кризи у серпні польсько-білоруський кордон намагалися нелегально перетнути близько 40 тис. іноземців з Близького Сходу та країн Африки.

Польща частково закрила пункти пропуску на кордоні з Білоруссю, збудувала тимчасові загородження з колючого дроту. До середини наступного року Варшава планує побудувати постійне загородження на кордоні з Білоруссю завдовжки майже 200 км та заввишки понад 5 метрів.

ІА "Вголос": НОВИНИ