Україна здобула бронзову медаль в артистичному плаванні у ході Олімпійських ігор-2020 в Токіо.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Після першої програми фіналу українські синхроністки посідали третє місце, маючи в активі 94.2685 бали. Україна випереджала Японію менш ніж на бал і відставали від Китаю і російського олімпійського комітету на майже 2 і 3 бали.

У довільній програмі українські спортсменки також зайняли третє місце набравши 96.0333 бали. Загалом Україна набрала 190.3018 балів і отримала бронзову медаль.

Україну представляли синхроністки Марина Алексііва, Вадислава Алексііва, Марта Федіна, Катерина Резник, Анастасія Савчук, Аліна Шинкаренко, Ксенія Сидоренко та Єлизавета Яхно.

Нагадаємо, сьогодні Україна також здобула срібну медаль з в фіналі Олімпіади в каное-двійці на дистанції 500 метрів.

Поки що єдина золота медаль у збірній України в активі борця греко-римського стилю вагової категорії 87 кг Жана Беленюка. Крім того, українські атлети завоювали ще 10 бронзових медалей.