Українець Олександр Хижняк у бою за золоту медаль Олімпіади в Токіо в категорії до 75 кг програв бразильцю Еберту Соузі

Про це повідомив сайт NTA. Наш боксер впевнено виграв два раунди, всі судді віддали перевагу полтавському боксеру. Але у третьому – несподівано пропустив удар, опинився на підлозі, і рефері припинив бій. Це так званий «лакі панч», після якого Олександр опинився на канвасі.

Соуза – бронзовий призер чемпіонату світу 2019-го року та срібний призер Панамериканських ігор того ж року.

В 1/2-ій фіналу бразильський боксер роздільним рішенням переміг представника ОКР Гліба Бакши – 4:1.

У півфіналі Хижняк переміг Еуміра Марсьяля з Філіппін – так само роздільним рішенням суддів (3:2).

Так само срібло сьогодні зранку завоювали українські каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Четверикова – вони успішно виступили в двійці на дистанції 500 метрів.