Оприлюднена західними ЗМІ інформація про внутрішньополітичні розбіжності всередині кремля стрімко поширюється в росії, підриваючи видимість стабільності режиму російського президента путіна.

Про це йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики зазначають, що чутки щодо протистояння у найближчому оточенні путіна «підірвали уявлення сили та контролю», які путін намагався показувати протягом понад 20 років свого правління.

«Деякі російські військові блогери після різкої критики голови Чечні Рамзана Кадирова та керівника ПВК «Вагнера» Євгена Пригожина щодо російського вищого військового командування почали припускати, що в Кремлі є дві фракції», – зазначають в ISW.

Повідомляється, що Кадиров і Пригожин є частиною фракції, яка прагне продовжувати війну та досягати своїх ідеологічних цілей незалежно від ціни. Водночас опозиційна до них фракція складається з чиновників, які хочуть вести переговори із Заходом, щоб зберегти свої активи та резиденції, але занадто бояться прямого протистояння з путіним.

Ці думки фактично збігаються з тими, що виклали раніше британська розвідка та видання The Washington Post, які повідомляли про розбіжності у вищих ешелонах влади, маючи на увазі публічну критику Міноборони росії з боку Рамзана Кадирова і Євгена Пригожина, які вважаються лояльними до путіна.

Як писав «Вголос», сьогодні у москві розпочалися арешти військових.


Читайте також:

Путін призначив нового командувача своїми військами в Україні. Фото
На Херсонщині на ще одним селом підняли прапор України

Окупанти привезли в Мелітополь рефрижератор трупів із Херсонщини – Федоров

 

 

 

ІА "Вголос": НОВИНИ