Загинув 27-річний захисник України з Яворівщини - Мирон Ваньо. Герой потрапив під ворожий артилерійський обстріл в околицях Бахмута. Помер внаслідок отриманих ран у лікарні Дніпра.
Про це повідомляє Яворівська міська рада.
Мирон Ваньо народився і виріс у селі Глиниці, згодом поїхав навчатися до Львова. З дитинства хлопець захоплювався футболом — родина каже, що на його полиці багато нагород та грамот за спортивні досягнення.
До 24 лютого минулого року Мирон був у Польщі, але напад росіян змусив молодого чоловіка повернутися до України. Маючи військовий досвід, молодший сержант, юний командир долучився до захисту України.
![](/uploads/media/b5/a7/b5a709038bf5373db62ba3179e149074_w640.jpg)
"Дружелюбний, завжди привітний, добрий та ввічливий. Хороший брат та син, вірний друг й побратим. Таким був і назавжди залишиться 27-річний Мирон Ваньо. В нашій пам’яті, в наших серцях", – йдеться у повідомленні.
Всю інформацію про зустріч та церемонію поховання Героя буде повідомлено додатково.
Як писав «Вголос», у середу, 1 лютого, у Львові попрощаються з двома Героями, які загинули на війні - Богданом Бодаком та Іваном Орищиним.
Також ми повідомляли, що у Моршині до 3 лютого оголошено дні жалоби за загиблими Героями Малецьким Константином та Левицьким Ярославом.
ІА "Вголос": НОВИНИ