У хірургічному відділенні Львівської обласної клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» відкрилась нова палата «Kozlovski family room», названа на честь родини Козловських, благодійників, за чиї кошти здійснено ремонт. У палаті є багатофункціональні ліжка, кондиціонер, шафа, полиці для речей, холодильник, умивальник і дзеркало.

За словами мецената палати, президента ФК «РУХ» Григорія Козловського,  держава багато коштів вкладає в медичну галузь.  Та чудовою традицією є те, що люди, які мають  можливість допомогти, долучаються до підтримки медичної галузі. Відтак палата №1 львівської лікарні «ОХМАТДИТ» отримала назву на честь родини благодійників.

«Пам’ятаю, що в дитинстві при будь-якій болячці  мене возили саме  в «Охматдит». Своїх  дітей теж лікую тут.  І вважаю, що  якщо  стається так, що дитина  потрапила  в лікарню, то хай у неї буде можливість лікуватися в хороших умовах», - зазначає Григорій Козловський.

 Також благодійник  додає, що і надалі планує допомагати лічниці.

« Маю намір  долучитися до закупівлі  необхідного медичного обладнання для хірургічного відділення та допомогти  обладнати реабілітаційний куточок  дитячої кімнати», - каже Григорій Козловський.

До слова, спонсорська палата – це поширене явище закордонних лікарень, де за кошти благодійників ремонтують нові палати й називають їх іменем спонсора. Як наголосили в самій лікарні, усі іменні палати в Охматдиті безкоштовні, у них кладуть дітей, як тільки попередню дитину звідти виписують. Це вже четверта іменна палата в Охматдиті.

 

«Безмежно рада такому оновленню. Тішуся як дитина. У палаті комфортні умови, гарно, приємно, затишно»,-  зазначає директорка дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» Олександра Бурда . 

 

Нагадаємо, в червні цього року Григорій Козловський повідомив про намір вкласти 20 млн грн власних коштів у медицину та соціальну сферу Львова. Про це «Вголос» дізнався з власних джерел. 

ІА "Вголос": НОВИНИ