Агресивна вівчарка без намордника кидалася на пасажирів та волонтерів, а власник тварини на численні прохання заспокоїти пса не реагував.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Так, 31 липня, близько 18.20, до співробітників  відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №2, які здійснювали патрулювання території головного залізничного вокзалу у Львові, звернулися волонтери. 

Вони повідомили, що на першому пероні перебуває нетверезий неадекватний чоловік із агресивною собакою без намордника, яка кидається на людей. На численні прохання заспокоїти собаку та вдягти на неї намордник власник не реагував.

Коли на місце події підійшли працівники поліції,  власник спустив вівчарку на правоохоронців. Один із поліцейських був змушений використати табельну вогнепальну зброю для знешкодження тварини, яка загрожувала життю і здоров’ю людей.

За фактом слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статті, - позбавлення волі на строк до трьох років.

Читайте також у «Вголосі»: на Закарпатті дівчина розтринькала батькові гроші та вигадала історію про пограбування. 

 

ІА "Вголос": НОВИНИ