Минулої ночі у місті пройшла негода. Сьогодні у ЛМР відбувся брифінг щодо наслідків негоди у Львові.

У мерії повідомили, що комунальні служби міста продовжують працювати над ліквідацією наслідків негоди, передбачають, що до кінця дня все вдасться прибрати.

"Після вчорашньої негоди, станом на зараз, ми маємо зафіксовано 76 падінь дерев, це не враховуючи парки. В результаті їхнього падіння пошкоджено 8 авто, є 30 поривів на мережах зовнішнього освітлення «Львівсвітло». Також немає електропостачання у кількох будинках у Залізничному районі. За інформацією ПАТ «Львівобленерго», 51 підстанція знеструмлена по області", - повідомив Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР..

За словами чиновника, усі дерева, які вчора перешкоджали проїзду, були розкряжовані, прибрані й проїзд забезпечено. Сьогодні роботи продовжуються. Також він повідомив, що  вул. Липинського пошкоджено рекламний щит, а також пошкоджено один МАФ на Сихові.

Раніше ми повідомляли, що під час буревію у парку загинула молода пара. Як дізнався «Вголос» з власних джерел, студент Академії сухопутних військ був на побаченні зі своєю дівчиною. Під час шквалу на них впало дерево, внаслідок чого пара загинула на місці. 

Станом на ранок 2 серпня на місці подій досі залишались квіти, які юнак приніс для своєї коханої. 

ІА "Вголос": НОВИНИ