З 1 березня 2025 року виплати на проживання для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) будуть автоматично продовжені.
Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.
Виплати продовжено на шість місяців для всіх ВПО, які їх уже отримують, за умови відповідності критеріям.
Сума виплат становить 2 000 гривень для дорослих та 3 000 гривень для дітей і осіб з інвалідністю. Допомога виплачується щомісячно без необхідності повторного звернення.
Хто має право на виплати?
- Особи з інвалідністю або діти з інвалідністю.
- Родини, в яких середньомісячний сукупний дохід на одну особу не перевищує 9 444 гривень (чотири прожиткових мінімуми для осіб, які втратили працездатність).
Також для тих ВПО, які не отримують компенсацію на проживання, стала доступною субсидія на оренду житла. Її нараховуватимуть за принципом житлової субсидії для сімей, які потребують фінансової допомоги.
ІА "Вголос": НОВИНИ