Заступник голови Ради безпеки рф Дмитро Медведєв прокоментував резолюцію ООН про відшкодування збитків Україні з боку росії, заявивши, що те, що відбувається, нагадує «агонію ООН» як головного міжнародного інституту з примирення.

Про це російський політик написав у Telegram-каналі.

Як зазначається, Медведєв назвав резолюцію ООН спробою знайти юридичну основу для використання заарештованих російських активів.

«Англосакси явно намагаються наскребти юридичну основу для крадіжки незаконно заарештованих російських активів», – заявив Медведєв.

При цьому, представник Кремля вважає, що схожі ініціативи мають бути і для виплати збитків, завданих США Кореї, В'єтнаму, Іраку, Югославії та іншим постраждалим від НАТО.

Згідно зі словами Медведєва, в іншому випадку це нагадує «початок агонії ООН в якості головного міжнародного інституту з примирення».

«Кінець буде болісним для всієї міжнародної спільноти. Проживемо і без такої організації «об'єднаних націй», – написав він.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський на саміті G20 назвав умови для припинення війни: він заявив, що війна може закінчитись, якщо росія відведе війська за кордони 1991 року та виплатить компенсацію за завдану шкоду.

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

У Мелітополі біля «лігва окупатів» пролунав вибух: перші подробиці

Росіяни перекидають війська з херсонського на донецький напрямок – ISW

Росія забрала гелікоптери з аеродрому Чаплинка на лівому березі Дніпра. Супутникові фото

ІА "Вголос": НОВИНИ