Нові правила розсадження в їдальні почали діяти в самарської школі №24 Куйбишевського району після свят, з 11 січня, розповіли обурені багатодітні батьки, інформує donbass.ua.

Пільговики стали їсти за окремим столом і отримують інший раціон, ніж школярі, за чиї обіди повністю платять самі батьки.

«Більше того, у них різне меню. Тобто у «платників» воно завжди повноцінне і складається з двох страв і напою. «Бесплатникам» подають інші страви, в основному каші, наприклад, з ковбасою (суп взагалі не дають)», – пише в петиції на сайті change.org мама одного з учнів.

Жінка також звертає увагу, що як пільговик все одно змушена платити 484 рубля на місяць. «Друге питання – якщо дітям з малозабезпечених та соціально незахищених сімей держава надає можливість безкоштовно харчуватися в школі два рази на день (сніданок і обід), то за що ми платимо 484 рубля? Якщо цим ми доплачуємо різницю в дотаціях, то чому тоді наші діти все одно харчуються інакше?»,–- Запитує вона.

За її словами, діти вже не хочуть їсти в їдальні, тому що страви для «бесплатників» несмачні, а іноді навіть холодні.

Після втручання журналістів зміни скасували. Проте батьки інших шкіл теж скаржаться на роздільне харчування учнів. «У мене донька відмовилася від безкоштовного харчування в школі №23 з цих же причин – несмачно і поділ учнів (правда ми нічого не платили)», – написала мама учениці.

ІА "Вголос": НОВИНИ