У хірургічному відділенні Львівської обласної клінічній лікарні «Охматдит» відкрилась нова палата «Svishchov room» названа на честь родини меценатів, чиїм коштом здійснено ремонт.
Це вже п’ята іменна палата, яку відкрили цього року в лікарні “Охматдит”. У кімнаті є усе що потрібно для комфортного перебування маленьких пацієнтів: багатофункціональні ліжка і крісла, кондиціонер, телевізор, шафа з полицями для речей, а також багато іграшок та різне канцелярські приладдя.
![](/uploads/media/26/41/2641d130fa6b1b96541aaa19e4f21yz6_w640.jpg)
За словами Тетяни Бей, членкині опікунської ради “Охматдиту” та депутатки Львівської обласної ради, спонсорська палата – це поширене явище у закордонних лікарнях, де за кошти благодійників ремонтують палати й називають їх іменем спонсора.
“Ідея створювати комфортні умови для перебування маленьких пацієнтів виникла у мене від моменту, коли я увійшла до складу опікунської ради. Спочатку думала тільки про ремонт приміщень. Але знайшлись благодійники, які захотіли зробити щось більше для діток, що перебувають у лічниці”, – розповідає пані Тетяна.
Кожна палата особлива, дизайн і наповнення кімнати розробляє власне Тетяна Бей. Зараз іменну палату Свіщових можна назвати новорічною.
“Кімната зроблена в новорічному стилі. Хотілося щоб дітки, які перебувають тут відчували, що скоро свято, щоб психологічно їм було легше переносити період лікування”
![](/uploads/media/12/fe/12fefe7154bdde4bfa870bbd0dbd3755_w320.jpg)
Благодійник Олександр Свіщов каже, що він приємно здивований, як ідею меценатства втілено в життя.
“У мене бракне слів, щоб висловити захоплення цією палатою і роботою, яка тут була проведена. Можу лише сказати, що це точно дуже потрібно нашим дітям, щоб вони якомога швидше одужували. І якщо нам вдалось, хоч на трішки зробити так, щоб діти забули про свою недугу, то це для мене є найбільшою радістю", – зауважує Олександр Свіщов.
![](/uploads/media/15/9e/159ecd4a5958b7f1389c98fedb0fe064_w320.jpg)
Богдан Мальований, виконувач обов'язків генерального директора Львівської обласної клінічній лікарні «Охматдит» подякував благодійникам і зазначив, що.дитина в такій палаті швидше одужує. Психоемоційний стан малечі настільки змінюється в позитивну сторону, що лікарям набагато легше таких пацієнтів лікувати.
“Ми вдяні спонсорам, що не тільки діти і батьки мають такі комфортні умови, але і нам, лікарям легко і добре працювати, маючи таку базу", – каже Богдан Мальований.
Читайте також:
У львівському «ОХМАТДИТі» відкрили палату родини Козловських
ІА "Вголос": НОВИНИ