У хірургічному відділенні Львівської обласної клінічній лікарні «Охматдит» відкрилась нова палата «Svishchov room» названа на честь родини меценатів, чиїм коштом здійснено ремонт.

Це вже п’ята іменна палата, яку відкрили цього року в лікарні “Охматдит”. У кімнаті є усе що потрібно для комфортного перебування маленьких пацієнтів: багатофункціональні ліжка і крісла, кондиціонер, телевізор, шафа з полицями для речей, а також багато іграшок та різне канцелярські приладдя.

За словами Тетяни Бей, членкині опікунської ради “Охматдиту” та депутатки Львівської обласної ради, спонсорська палата – це поширене явище  у закордонних лікарнях, де за кошти благодійників ремонтують палати й називають їх іменем спонсора.

“Ідея створювати комфортні умови для перебування маленьких пацієнтів виникла у мене від моменту, коли я увійшла до складу опікунської ради. Спочатку думала тільки про ремонт приміщень. Але знайшлись благодійники, які захотіли зробити щось більше для діток, що перебувають у лічниці”, – розповідає пані Тетяна.

Кожна палата особлива, дизайн і наповнення кімнати розробляє власне Тетяна Бей. Зараз іменну палату Свіщових можна назвати новорічною.

Кімната зроблена в новорічному стилі. Хотілося щоб дітки, які перебувають тут відчували, що скоро свято, щоб психологічно їм було легше переносити період лікування

Благодійник Олександр Свіщов каже, що  він приємно здивований, як ідею меценатства втілено в життя. 

“У мене бракне слів, щоб висловити захоплення цією палатою і роботою, яка тут була проведена. Можу лише сказати, що це точно дуже  потрібно нашим дітям, щоб вони якомога швидше одужували. І якщо нам вдалось, хоч на трішки зробити так, щоб діти забули про свою недугу, то це для мене є найбільшою радістю", – зауважує Олександр Свіщов.

Богдан Мальований, виконувач обов'язків генерального директора Львівської обласної клінічній лікарні «Охматдит» подякував благодійникам і зазначив, що.дитина в такій палаті швидше одужує. Психоемоційний стан малечі настільки змінюється в позитивну сторону, що лікарям набагато легше таких пацієнтів лікувати. 

Ми вдяні спонсорам, що не тільки діти і батьки мають такі комфортні умови, але і нам, лікарям  легко і добре  працювати, маючи таку базу", – каже Богдан Мальований.

Читайте також:

У львівському «ОХМАТДИТі» відкрили палату родини Козловських

 

 

ІА "Вголос": НОВИНИ