У Ростовській області вже восьмий день горить нафтобаза. Пожежа почалась після атаки військових ЗСУ.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Супутникові знімки демонструють, що на восьмий день пожежі, на нафтобазі у Ростовській області все ще немає видимих поліпшень ситуації.

У Ростовській області восьмий день горить нафтобаза, яку атакували ЗСУ

На фото, зробленому сьогодні вдень можна побачити, що дим поширюється щонайменше від 3 основних осередків пожежі.

ІА "Вголос": НОВИНИ