Понад дев’ять місяців очікують на компенсацію витрат на лікування вчителі, які перехворіли на COVID-19.

Про це під час засідання депутатської комісії з фінансів та планування бюджету Львівської міської ради повідомила голова комісії Наталя Шелестак.

За її словами, у міському бюджеті передбачено 5,8 млн гривень для компенсації витрат з лікування вчителів, які перехворіли на ковід. Проте протягом дев’яти місяців ніхто з них такої компенсації не отримав.  

В управлінні освіти Львівської міської ради пояснили, що виплати здійснює управління соцзахисту. А управління освіти формує документи для виплат.

«Вчителі подають документи в управління освіти. Тут формується пакет, який подається на резолюцію міському голові. А від нього пакет йде до управління соцзахисту», - пояснили в управлінні освіті.

Як пояснив начальник управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Ігор Кобрин, усього сформовано 17 списків освітян, які претендують на ковідні виплати. Претенденти з дев'яти списків уже отримали свої кошти.

«У 2020 році ми отримали п'ять списків освітян. Але це не означає, що педагоги, які хворіли минулого року, вже отримали свої кошти. Ми виплачували до липня цього року, поки ми мали кошти. Зараз кошти для виплат як медикам, так і освітянам, у нас закінчилися», - пояснює він. 


За словами Ігоря Кобрина, щоб здійснити ковідні виплати освітянам, управлінню бракує 18,5 млн гривень. А для виплат медикам потрібно ще 20 млн гривень. 

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Львова в п'ятницю має визначитися чи переводити старшокласників на очне навчання. Натомість початкова школа уже відвідує навчальні класи з понеділка. 

 

ІА "Вголос": НОВИНИ