Ставленик росії в окупованому Криму Сергій Аксьонов заявив, що після вибухів у Новофедорівці запроваджено надзвичайний стан муніципального масштабу.

Він також повідомив, що власники пошкодженого житла отримають компенсацію від 10 до 100 тисяч рублів, в залежності від руйнувань.

Визнано НС муніципального масштабу. Кількість мешканців, які розміщені у пунктах тимчасового розміщення – 252 особи", - заявив він. 

Розбір завалів повинен зайняти не більше десяти днів, а розпочнеться він після оцінки збитків.

Зазначимо, 9 серпня, на військовому аеродромі в Новофедорівці в Криму пролунали вибухи. Так званий «голова Криму» Сергій Аксьонов повідомив, що одна людина загинула, шестеро постраждали.

Міноборони росії заявило, що пожежа на авіабазі «Саки» виникла внаслідок детонації кількох авіаційних снарядів. Пізніше джерело військового відомства РФ заявило ТАСС про порушення вимог пожежної безпеки на аеродромі поблизу Новофедорівки.

Нагадаємо, у столиці країни-агресорі суд призначив три з половиною роки позбавлення волі колишньому «міністру доходів та зборів ДНР» Олександра Тимофєєва, відомого як «Ташкент».

ІА "Вголос": НОВИНИ