Відзавтра, з 22 січня, у громадському транспорті Львова знов працюватимуть мобільні групи, які перевірятимуть, чи всі пасажири та водії дотримуються маскового режиму.

Таке рішення прийняла сьогодні, 21 січня, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львівської міської ради.

Зокрема, в рішенні вказано, що відповідно до рішення позачергового засідання обласної комісії з  питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 19.01.2022 протокол №1, на території Львівської міської територіальної громади з 00.00 год. 22 січня 2022 року встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

То ж 22 січня відновлюється робота робочих груп для перевірки у міському громадському транспорті дотримання водіями і пасажирами маскового режиму. Робочі групи повинні не допускати до проїзду в міському транспорті пасажирів без засобів захисту.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», з понеділка, з 24 січня, учні старших класів львівських шкіл переходять на дистанційне навчання. Щодо молодшої школи, то рішення прийматиметься в понеділок.

Також у Львівській міській раді поголовно похворіли чиновники.

ІА "Вголос": НОВИНИ