У середу, 12 січня, на електронну пошту правоохоронців надійшов лист від невідомого. Зловмисник заявив, що у Львові заміновані всі школи міста.

Лист «мінера» з’явився в розпорядженні ІА «Вголос».

«Ви вже в курсі, хто я. Я той, хто бажає смерті вам та вашим родичам, а саме SCAMDIE. Гра почалася. Чекаю на швидку евакуацію або вибухівка спрацює. Перевіримо, як ви захищаєте дітей», - йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що через повідомлення про замінування зі всіх шкіл евакуйовували персонал та школярів. Батьків учнів молодших шкіл обдзвонили, а старших – відпустили додому на дистанційне навчання.

У навчальних закладах працювали правоохоронці, слідчо-оперативні групи, вибухотехніки та кінологи. Наразі деталі перевірки не повідомляють.

Оновлено. Станом на 20:25, за інформацією керівниці управління освіти ЛМР, ще тривають перевірки навчальних закладів на наявність вибухових предметів. За результатами перевірок буде видано розпорядження і повідомлено керівників шкіл та батьків про можливість продовжувати навчання.

Нагадуємо, раніше стало відомо про «замінування» школи №91.

Також ми повідомляли, що у Львові всі школи міста «замінували». Так, учнів та працівників навчальних закладів відпускають додому.

ІА "Вголос": НОВИНИ