Сьогодні, 17 серпня, на засіданні виконавчого комітету міста Львова, окрім іншого, розглядались питання про затвердження містобудівних умов та обмежень для будівництва ТзОВ «СБК-Захід» 5-ти багатоквартирних житлових будинків висотністю 10 поверхів по вул. Величковського, 70. Що цікаво, єдиним соціальним об’єктом, яким мікрорайон повинен забезпечити забудовник, буде центр тимчасового перебування дітей на першому поверсі однієї з будівель комплексу. І це лише, якщо забудовник дотримає слова.

Про це йдеться у повідомленні ГО «Розвиток громади».

Представники «Розвитку громади» наголосили виконкому, що перед черговою забудовою мікрорайону «Рясне-2» повинна функціонувати відповідна соціальна інфраструктура, яка б забезпечила комфортні умови життєдіяльності мікрорайону. Нагадаємо, наразі єдиний існуючий ДНЗ №147, що обслуговує місцевих мешканців, не лише переповнений удвічі від норми, ай не у змозі прийняти усіх охочих дошкільнят на навчання.
 
Також «по сусідству» від цього ЖК «Веселка-захід» вже добудовуються, висотні багатоквартирні комплекси за адресою: Величкоського, 68 (ЕКО-ДІМ), Величковського, 54-59 (4-ри будинки «Ірокс») та Величкоського, 70 («Зелений двір»). А це тисячі нових сімей, що заселяться у цьому мікрорайоні та будуть змушенні використовувати уже існуючу соціальну інфраструктуру, якої й місцевих мешканцям, нажаль, недостатньо.
 
Основна проблема полягає ще й у тому, що цей ж забудовник «Екскомбуд», що зводитиме ЖК «Веселку-захід», уже має недовіру з боку львів’ян. Усе через незаконні рішення при будівництві подібного житлового комплексу «Веселка» на вул. Залізничній, 7. Тоді будівельна компанія перед самою здачею будинку в експлуатацію звернулась до виконкому з бажанням змінити містобудівні умови та обмеження: замість дитячого садочку побудувати ще одну багатоповерхівку. На щастя, тоді горе-забудовнику відмовили.

«Схоже, що на сьогодні, інтереси забудовника цікавлять чиновників міської ради більше за думку громади м. Львова. Адже фактично усі зауваження від представника ГО «Розвиток Громади» та мешканця Рясного Назара Лисяка, щодо перетворення його рідного мікрорайону у депресивну зону, виконавчим комітетом ЛМР було проігноровано», - йдеться у повідомленні.

ІА "Вголос": НОВИНИ