У четвер, 8 жовтня, в італійському місті Фіренцуола стартував чемпіонат Європи з велоспорту на треку, на якому змагаються юніори і юніорки (19-22 роки), а також спортсмени віком до 23 років. Наразі найближче до здобуття медалі були наші дівчата у командній гонці переслідування на дистанції 4 км, посівши четверте місце.

Про це інформує Відділення НОК України у Львівській області.

За нашу збірну виступали львів'янки Юлія Бірюкова (тренери - Микола Залигін та Орест Тичко) і Соломія Лукачук (тренери - Євген Панік і Андрій Каргут), а також луганчанка Вікторія Ярошенко та представниця Київщини Софія Шевченко.

А чемпіонками Європи в цій дисципліні стали італійки, срібними і бронзовими призерками, відповідно, спортсменки з Німеччини і Польщі.

Додамо, що у складі збірної України шестеро представників Львівзини: Олександр Кривич, Микита Яковлев, Соломія Лукачук, Юлія Бірюкова, Андрій Ганзін і Володимир Кондратенко. Їм допомагають тренери Андрій Каргут та Орест Тичко. Змагання завершаться 13 жовтня.