Президент України Володимир Зеленський у неділю, 21 листопада 2021 року, взяв участь у заходах із вшанування пам'яті активістів Євромайдану на алеї Героїв Небесної Сотні у Києві

Зеленський поклав квіти і у супроводі політиків та охорони повертався назад. У цей час йому услід стали кричати, повідомляє Еспресо.TV.

За даними Сьогодні.ua, вигуки доносилися від «членів сімей Небесної Сотні, що зібралися біля меморіалу з портретами загиблих учасників Революції Гідності».

Люди вигукували: «Ганьба!», «Зрадник!» та «Малорос!».

Президент не став відповідати, а у супроводі охоронців швидко сів до машини та поїхав.

  • Слід нагадати, що Зеленський не брав участі у Революції Гідності та подіях на Євромайдані.
  • На відміну від багатьох інших українських естрадних діячів ані він, ані хтось інший зі студії «Квартал 95» не приходив виступати зі встановленої на Майдані сцені.
  • Більше того, під час драматичних і в подальшому трагічних подій «кварталівці» глузували з Майдану та майданівців. В одній з гумористичних мініатюр вони жартома «пропонували» видати спецпризначенцям з «Беркуту» замість гумових кийків «ебонітові палички», аби тертям об одяг учасників протесту можна було б видобувати електроенергію. 

Нагадаємо, на Майдані незалежності в Києві проходить марш з нагоди Дня гідності та свободи. Учасники розгорнули банер з критикою президента України Володимира Зеленського та голови Офісу Президента Андрія Єрмака.

ІА "Вголос": НОВИНИ