Потужний німецький ракетний комплекс IRIS-T чудово показав себе на службі в Україні. Вже найближчими місяцями наша країна отримає додаткові пускові установки від Німеччини.

Про це розповів спікер командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

«Те, що Україна отримала і буде отримувати далі, це вже новітня модернізація, з такою модернізацією таких комплексів ще немає ніде у світі, а в Україні вже є. Єдиний мінус великий, те що їх мало.», - заявив Ігнат.

Очікується, як зауважив спікер командування Повітряних сил ЗСУ, що Німеччина все ж набере обертів у виробництві IRIS-Т, аби Україна в майбутньому отримала якомога більше цих комплексів.

Через те, що озброєння від Заходу, у тому ж числі й HIMARS, є головною ціллю для Росії, наразі ЗСУ не можуть показати де ракетні комплекси розташовані та як вони працюють.

«Крайні обстріли, які були, IRIS-T показала себе з надзвичайно гарної сторони. Безумовно ця інформація бойового хрещення цього комплексу, перевірки його боєздатності і результативності пройшла. Ця інформація буде передана німецькій стороні. Ми отримаємо найближчими місяцями ще кілька пускових установок, які дещо посилять», - додав Ігнат.

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ