Український південь буде звільнено щойно російська федерація виснажиться та втратить наступальний потенціал, а Україна накопичить достатньо сил.

Про це радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк заявив у Telegram.

Він зауважив, що зараз росія дуже активно намагається сформувати в мешканців півдня думку, що Україна їх залишила, а «русскій мир» прийшов надовго.

Радник керівника ОП наголосив, що це (думка, що мешканців покинули - ред.) повна маячня. За його словами, це класична російська психологічна операція: викликати почуття смути та великої образи покинутих, а потім конвертувати це у гнів ображених.

Він запевнив, що вся політико-дипломатична машина працює на те, щоб держава отримала достатню кількість зброї для звільнення громадян на тимчасово захоплених територіях.

Водночас зазначив Подоляк, уся військова машина працює на те, щоб стримати агресивний наступ ворога на сході країни.

«Кремль кидає в бій усе, що має, але час на нашому боці. Щойно росія виснажиться та втратить наступальний потенціал, а Україна накопичить достатньо сил – південь нашої країни буде обов'язково звільнений. Це не питання одного дня чи місяця, але й не питання року. Український прапор знову майорітиме над Херсоном. Не завтра, але швидше, ніж хтось може собі уявити», – констатував Подоляк.

Нагадаємо, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про створення оперативного військового командування на півдні країни.

ІА "Вголос": НОВИНИ