Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради звернувся до депутатів з проханням надати по сто тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації для крематорію та церемоніальної будівлі для прощання з померлими.

Крематорій планують побудувати на території Голосківського цвинтаря, а церемоніальну будівлю – на території Янівського цвинтаря.

Проте, як зауважили члени депутатської комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради, міські чиновники вже зверталися до депутатів з таким проханням і їм в цьому відмовили.

Попри те, редакційна комісія ради не правильно потрактувала цю відмову і вписала у бюджетні призначення розподіл коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації для крематорію та церемоніальної будівлі. Ця помилка могла б потягнути в майбутньому немалі штрафи від контролюючих органів.

«Ми вважаємо, що зараз не правильно витрачати кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на проекти, які місто не реалізовуватиме наступного року», - пояснила це рішення голова комісії Наталія Шелестак.

Так, за її словами, для будівництва церемоніальної будівлі для прощання з померлими  на Янівському цвинтарі потрібно мати понад мільйон гривень. Ці кошти краще використати на інші, першочергові, потреби.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», у Львові завершився конкурс проектів будівництва крематорію у Львові. Але коштів для будівництва у міста немає. Окрім того, депутати відмовили у виділенні коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації музичної школи на Личаківській, оскільки і її будувати наступного року не будуть.

ІА "Вголос": НОВИНИ