Протягом години та десяти хвилин лікарі боролися за життя водія таксі, якого вранці привезли до лікарні Львова з вогнепальним пораненням.

Про це повідомив медичний директор 8 міської клінічної лікарні Львова Юрій Сенюк. 

«Пацієнта з вогнепальним пораненням грудної клітини доставила бригада «швидкої допомоги» з вулиці Стуса близько десятої ранку. Ми невідкладно розпочали противошокові заходи та оперативне лікування», - каже лікар.

За його словами, лікарі ушили грані серця. Але вогнепальне поранення було настільки важким, що серце зупинилося і лікарям не вдалося його запустити знов.

«Куля пройшла через серце. І через важкість поранення наші дії, на жаль, виявилися неефективними», - говорить Юрій Сенюк.

Юрій Сенюк, лікар, 8 лікарня

Також лікар зауважив, що лікарі мають досвід рятування таких пацієнтів. Проте цього разу куля пройшла по центру серця та зруйнувала всі його всі важливі структури.

«Попри те, що хірургові вдалося ушити серце, воно все одно зупинилося. Дії хірургів тривали 20 хвилин. І ще 40 хвилин тривали реанімаційні заходи. Ми не втрачали надію, що нам вдасться завести серце і врятувати життя пацієнта. На жаль, він помер в операційній», - констатував лікар.

Він додав, що не знає скільки було пострілів, але в тілі пацієнта була тільки одна куля, яка й розірвала серце.

Поліція Львівщини опублікувала на своїй сторінці в YouTube відео з інформацією стосовно інциденту.

 « target=»_blank« rel=»noopener">

Як повідомляв «Вголос», сьогодні зранку у Львові сталася стрілянина. Постраждалий водій таксі помер у лікарні на операційному столі. 

ІА "Вголос": НОВИНИ