Житель Дрогобича Іван Фідик здобув перемогу на чемпіонаті світу з шашок серед незрячих.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці «Управління молоді та спорту Львівської ОДА».

Відомо, що змагання зараз проходять в Туреччині. На чемпіонаті Львівщину представляють Іван Фідик, Анна Добрей та Іван Ільницький.

Саме 44-річний Іван Фідик виборов «золото» на світових змаганнях.

Варто зазначити, що чоловік живе та тренується у Дрогобичі, інколи приїжджає у Львів.

Іван – член збірної команди України серед осіб з інвалідністю як тотально незрячий. Чоловік є Заслуженим майстром спорту України, багаторазовим чемпіоном та призером міжнародних змагань. Тренує шашкіста Іван Ільницький.

Вперше «золото» на чемпіонаті світу Іван Фідик здобув у 2016-му році. Тоді змагання проходили у Болгарії. Іван виграв усі партії у своїх опонентів.

У 2017 році шашкіста визнали найкращим інваспортсменом року.

Серед представників Львівщини є також 16-річна Інна Добрей з Чернівців. Вона навчається у Львівській спецшколі №100, де й тренується. Юна шашкістка має порушення зору. Тренує дівчину Олександр Хрепнов.

Позмагається за медалі і Заслужений тренер України, арбітр національної категорії 54-річний Іван Ільницький з села Верхнє Гусине на Самбірщині.