Світ має зробити декілька конкретних кроків, аби запобігти продовольчій кризі, яку розв'язує РФ. Це, зокрема, стосується конвоїв для супроводу українського зерна, санкцій та зброї.

Про це розповів керівник Офісу президента Андрій Єрмак в Telegram.

«Продовольча криза створюється Росією штучно...РФ блокує наші порти, обстрілює зернові термінали та краде зерно. Вона зайняла частину наших територій, завадивши там посівну. Зараз необхідно зробити кілька важливих кроків», - написав Єрмак та назвав про що йдеться.

Які кроки унеможливлять продовольчу кризу?

1. Забезпечити військові конвої для українських танкерів, щоб вивезти зерно з портів.

2. Оперативно працювати над посиленням санкцій, як індивідуальних проти еліт, так і проти енергетичного сектору і банківської системи Росії. Газове ембарго - це пріоритет.

3. Зброя для звільнення територій, більше зброї і якомога швидше, щоб зупинити будь-які плани РФ просуватися далі й вибити їх з нашої землі.

До слова, в Україні зросли ціни на усі продовольчі товари з початку російського вторгнення. Експерти прогнозують, що така тенденція зберігатиметься і надалі.

Тож яка ситуація на ринках та в супермаркетах Львова, які продукти будуть у дефіциті та коли очікувати нового «буму» цін читайте у матеріалі «Вголосу».

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ