Відома українська телеведуча Лідія Таран потрапила в страшну ДТП, коли поверталася вчора ввечері додому.

Вона їхала в таксі додому. Автівка, в якій перебувала Лідія, врізалася в іншу та зайнялась. Як розповіла жінка на своїй сторінці в Instagram, подія сталася вчора ввечері.

«Викликала таксі. Сіла на заднє сидіння. Подзвонила малій, що через 10 хвилин буду вдома. І опа ‒ через 5 секунд після удару лобом об переднє сидіння викочувалася з машини у вогні», ‒ описала ситуацію ведуча.

Вона зазначила, що заняття спортом дуже важливі, оскільки це допомогло вибратися швидко з машини. Лідія Таран зазначила, що сідати в таксі біля водія дуже небезпечно. Їй пощастило, через те, що задні двері не заблокувалися, і вона змогла вибратися швидко з машини.

«Дивом не заблокувало задні двері. Ніколи! Чуєте! Ніколи не сідайте біля водія, бо передні двері потім відкривали спецтехнікою», ‒ додала вона.

Телеведуча розповіла, що причиною ДТП стали учасники іншої аварії. Вони не поставили на дорозі трикутник ‒ попереджувальний знак про те, що попереду сталася ДТП. Однак водій таксі, за словами Таран, зорієнтувався швидко.

«Мій драйвер молодець, тому що встиг загальмувати та змінити смугу. Інакше мене б вже не було», ‒ зізналася телеведуча.

Таран повідомила, що з нею все гаразд. Втім, після інциденту у неї здерта асфальтом рука, садна на ліктях та побите коліно.

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ