У середу, 3 листопада, у Львові частково послабили карантинні обмеження. Так, під час позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняли рішення надати дозвіл на відвідування музеїв та галерей.

Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Відомо, що відвідування музеїв та галерей буде індивідуальне. Нововведення увійдуть в дію вже від завтрашнього дня.

«Комісія прийняла рішення дозволити відвідування музеїв та галерей індивідуальними відвідувачами без проведення екскурсій, за умови наявності у всіх працівників та відвідувачів документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (дві дози), або негативного ПЛР-тесту на Covid-19, або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SPARS-CoV-2, яке проведено не пізніше як за 72 години до відвідування закладу, або документу від лікаря про перенесення хвороби, дійсний 180 днів з дня виявлення захворювання», – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що приймати відвідувачів установи зможуть в розрахунку 1 людина на 10 кв.м або не більше 50% заповненості площі приміщення.

Нагадуємо, цих вихідних у Львові щеплення від коронавірусу можна буде зробити також у Ратуші. Так, 6 та 7 листопада там відкриють пункт вакцинації населення.

Відомо, що пункт вакцинації працюватиме за графіком із 10.00 до 18.30 год (перерва із 14.00 до 15.00 год. на перезмінку). 

Читайте також:

ІА "Вголос": НОВИНИ