«Школа водіїв» ЛКП «Львівелектротранс» запускає постійний набір на безкоштовне навчання за спеціальностями «Водій трамвая/тролейбуса».
Раніше такі навчання проводили двічі на рік по кожній із категорій. Після успішного навчання водіям гарантують офіційне працевлаштування, соціальний пакет та стабільну заробітну плату. Таке повідомлення розмістили на сайті мерії.
![](https://city-adm.lviv.ua/img/290x190/4/3410949997734466043561632950502447127347034n-37c14aa8.jpg)
«Сьогодні ми гостро відчуваємо потребу у кваліфікованих кадрах, зокрема, у тролейбусному депо. Готові вчити, маємо чудових учителів-інструкторів. Навчання триває усього три місяці: два – теорія, один – практика. Практичні заняття відбуваються на усіх маршрутах та на усіх марках тролейбусів та трамваїв. Наші випускники отримують посвідчення водія із відповідною категорією, з яким можуть стажуватися уже на маршруті з пасажирами. Ну і, звісно, найбільшим бонусом, після успішного навчання, є гарантоване працевлаштування, соціальний пакет та стабільна заробітна плата», – розповідає директор навчально-курсового комбінату ЛКП «Львівелектротранс» Григорій Вархов.
У комунальному підприємстві додають, що групи для навчання ще формують. На сьогодні вакантними залишаються два місця для тих, хто хоче кермувати трамваєм. Натомість, у групі «Водій тролейбуса» вільних місць є у рази більше.
У Львові середня заробітна плата водія тролейбуса склала 21 тис. грн, а водія трамвая – 19 тис. грн.
Деталі за телефоном: 067 429 21 96.
Більше інформації – на офіційному сайті «Львівелектротрансу» у рубриці «Школа водіїв» – https://www.let.org.ua/school-of-drivers/.
«Вголос» повідомляв про долю палія церкви у Сихівському районі Львова
ІА "Вголос": НОВИНИ