Не всі, хто зараз проживає на окупованих територіях, може отримати нараховані пенсійні виплати готівкою або взагалі використати їх, тому в Кабміні розробили механізм, який дозволяє обійти цю складність.

Про це повідомляє у заяві міністр соцполітики Марина Лазебна.

Банки всі 100% пенсійних виплат зараховують на картки, але на частині окупованих територій ними неможливо скористатися", - сказала вона.

За підрахунками Лазебної, з усіх пенсіонерів, які отримували виплати за місцем проживання, близько 300 тис. людей поштовий оператор не має сьогодні можливості донести пенсію на окупованих територіях.

Для тих українців, які наразі не можуть отримати гроші, відкривають рахунки в «Ощадбанку» і на них зараховують пенсійні виплати.

Цими коштами пенсіонери можуть скористатися, звернувшися до «Ощадбанку» за першій можливості. Також можна дочекатися, коли «Укрпошта» зможе працювати в регіоні, і тоді отримати всю суму за місцем проживання.

Відзначимо, у 6 регіонах України, де є окуповані міста та села з 2,9 млн пенсіонерів пенсію отримали 2,6 млн людей (90%).

Як писав «Вголос», журналісти отримали фотознімки секретного окупаційного «мера» Херсона Олександра Кобеця. Його обличчя російські окупанти тримали в секреті.

Зазначимо, перегрупування російських військ на Херсонщині та в окупованих районах Запорізької області, а також будівництво додаткової лінії оборони свідчать про намір росії закріпитися на цих територіях.

ІА "Вголос": НОВИНИ